Nightwatch

Nėra nei vienos nakties, kuomet žmogus nesapnuotų. Sapnai yra mūsų dalis, pasąmoninga veikla, atskleidžianti tai, ko mes labiausiai bijome, laukiame, sapnai atspindi tikrovės įvykius, tik yra perpildyti nuojautų ir pastebėjimų, kuriuos ne visada sugebame suvokti sąmoningai.

Todėl nusprendžiau užrašinėti savo sapnus. Jų nebūna daug, tačiau dauguma turi prasmes, ypač ryškūs sapnai, kuria mėginsiu išsiaiškinti. Žinoma, galima visada pasitikrinti sapnininke, tačiau niekas kitas negali išaiškinti asmeninių sapnų be paties žmogaus.

2015 03 22

Sapnuoju jau trečią- ketvirtą kartą, tik skiriasi “priešistorė“

Skubu į paskirtą susitikimą – šiuo atveju, filmavimą – rašau visiems, kad vėluosiu ir pasiklystu mieste (žinau, kad tai Anykščiai), bėgioju ratais ir niekaip negaliu surasti kelio atgal, klausiu žmonių, o jie man atsako: “Žinom, mes taip pat to ieškome, ne pirmas kartas“. Pabundu apimta panikos, kad ne tik vėluoju, bet ir pasiklydau ir nerandu kelio atgal.

Pasiklysti - rūpesčiai, sunkus darbas
Paklysti kur nors - teks daug pergyventi visokių vargų ir nemalonumų;

Mąstant apie tai, kad šis sapnas man kartojasi (tokių sapnų turime visi, maniškiai tokie yra 3, atrodo), manau, kad mano pasąmonė bando mane paruošti kažkokiems klystkeliams ir negandoms, kuriems užklupus turėsiu priimti sunkius ir teisingus sprendimus. Galbūt taip ir bus. O gal pasiklysiu ir nebegalėsiu rasti kelio atgal. Taip pat, šis sapnas susijęs su mano dabartine (ir buvusia, kai anksčiau sapnavau jį) būsena, nes jaudinuosi dėl kelių dalykų, ar išdegs planai, ar viskas gausis.
Taigi, rūpesčių iš tiesų išvengti nepavyks.

2015 03 21

Esu senelių namuose, virtuvėje, su esamu vaikinu ir jis mėgina su manimi pasimylėti, bet aš ištrūkstu, verkiu ir nueinu į kitą kambario galą, atsisėdu prie stalo, esu įsiutusi, įtūžusi. Jis iš pradžių nusisuka ir atsigula į lovą, kuri yra to paties kambario gale, paskui apsigalvoja, pusnuogis prieina prie manęs ir apkabina, sakydamas, kad aš žinanti, jog jis man niekada nieko blogo nepadarys. Bet aš negaliu atleisti – jis norėjo mane išprievartauti.

Mylimasis (Mylimoji, vaikinas, mergina) - Apskritai mylimuosius sapnuoti - išduoda jūsų ilgesį, meilę jiems;
Mylėtis - Dažniausiai mylėjimasis ar seksas sapne - išduoda jūsų troškimus, turintiems mylimuosius gali reikšti kad yra problemų tarp jūsų ir toks sapnas rodo, kad reikėtų kažką keisti, nes toliau laukia išsiskyrimas. T.y. parodo jūsų santykiuose rutiną bei kasdienybę, reikėtų pagalvot apie kažką naujo santykiuose;
Būti sapne išprievartautam - skriaudos ir pažeminimas;

Prievartautoją sapnuoti - didelis išgąstis.

Neįsivaizduoju, ką mano pasąmonė norėjo tuo pasakyti. Iš tiesų, sapnas mane sukrėtė ir pati dėl kažko mėginu save įspėti, bet dar iki galo nesuvokiu, nes santykiai klostosi tikrai gerai ir net, sakyčiau, pavydėtinai. Na, pagyvensime ir pamatysime, kokius spąstus aš pati sau sugebėsiu paruošti.

2015 03 18

Buvau naujam darbe ir bendradarbė aiškino, kaip kokias užduotis geriau atlikti, kaip atrodyti reprezentatyviai. Pasakė: “Nebijok, taip tikrai gerai pavyksta ir bus ilgam“ ir parodė kaip nusiplėšti sau odą nuo nagų – viršutinį sluoksnį. Ir aš nusiplėšiau nuo visos kairės rankos nagų odą, savo pirštais, skaudėjo, bet paskui galvojau, kad bus geriau.

Sapnininkas:

Rauti nagus - skurdas
Nagai - pinigai

Nežinau, kiek tiesos yra tame sapne, bet nei kad skurdas, nei kad pinigai kažkaip mane pasieks tikrai netikiu. Man asmeniškai sapnas asocijavosi su kažko skausmingu atsikratymu – atsisakymu, išsiskyrimu ar panašiai. Nes aš neroviau nagų, tik nulupau odą. O galbūt tai reiškia,kad nuo manęs kas nors nulups tą odą?

We’ll see about that

2015 02 19 

Skubėjau į keltą/laivą, kažkur toli toli išvykti, buvo saulėta diena ir prisiminiau, kad palikau ausines. Negaliu važiuoti be ausiniu. Grįžtu į kambarį (rodos, viešbučio), bet ten mano daiktų yra daugiau, lyg nuolatos ten gyvenčiau. Randu dvejas identiškas ausines ir nesugebu atskirti, kurios yra gerosios, o kurios blogosios. Paimu vienas, pradedu bėgti, bet grįžtu, pasiimu kitas, tada pradedu jas lyginti pagal nusidėvėjimą, spalvą, bet vis tiek nesugebu atskirti, kurios yra man reikalingos. 

Sapnininkas:

Ausinės - vienišiems šis sapnas reiškia nepavykusį bandymą pakeisti savo gyvenimo būdą ar sukurti šeimą, o sutuoktiniams - nutolimą nuo giminaičių, draugų, kurių nuomonei pradėjo nepritarti;
Jei kažko ieškote - viltys neišsipildys;

Dieną prieš susidūriau su keliomis nelabai maloniomis situacijomis, pasijaučiau ne savo vietoje, nereikalinga, nepageidaujama ir negalinti nieko padaryti teisingai. Rodosi, kad, rinkdamasi ausines sapne, aš iš tikrųjų renkuosi tarp savo asmenybių, kaukių, po kuriomis slepiuosi, negaliu apsispręsti, kuria man būti ir kur, pati pasiklydau tarp susikurtų vaidmenų, todėl norėjosi bėgti paėmus bet kurį pasirinkimą, palikti kitą ateičiai, tačiau nebežinojau, kas ir kaip, todėl vėlavau ir skubėjau sapne. Sapnuodama aš “bijojau“ įlipti į laivą/keltą/kažkokią milžinišką transporto priemonę be ausinių – lygiai kaip aš beveik bėgte pasileidau iš mano minėtos vietos realybėje, dieną prieš. Pasijutau pažeidžiama, kokia būti yra sunku ir skaudu. Visos praėjusios dienos emocijos tiesiog susijungė į šviesos aplietą sapną – gėryje ieškojau būdų pasislėpti. Taip ir jaučiuosi viduje.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s